Plašākais sortiments Ziemeļeiropā!
Sazinieties ar mums!Numurs: +371 25 717 702E-pasts: [email protected]
Izvērst filtrus
Saklaut filtrus

Mērķis

Sēžammaiss Seat 100

Sēžammaiss Seat 100 Waves
Sēžammaiss Seat 100 Waves
līdz -15 %
Waves – velveta audums, kas, pateicoties biezajai un pūkainajai virsmai, ir īpaši maigs. Šī auduma virsmu veido pūkas ar īpašu joslu rakstu, kas piešķir tekstilam īpašu mīkstumu. Liela raksta Waves materiāls ir izgatavots bez ķīmiskām piedevām (atbilstības apstiprinājums REACH) un ir piemērots lietošanai iekštelpās. No šī maigā un gaisa caurlaidīgā auduma Waves izgatavotie sēžammaisi piešķir telpai mājīgumu un izskatās ļoti oriģināli. Vajadzības gadījumā sēžammaisa svītraino pārvalku ieteicams mazgāt temperatūrā, kas nepārsniedz 30 grādus. 
 
Rupjas tekstūras velvets
120x100x85 cm 
No € 212 Izvēlieties krāsu

Radīts vēl ērtākai atpūtai

Seat 100 – moderns un stilīgs sēžammaiss, mazliet platāks par parasto Seat modeļa sēžammaisu. Ērtā atzveltne muguras un galvas atbalstam un platā sēžamā daļa nodrošina īpaši patīkamu atpūtu. Seat 100 ir piemērots dažādām vajadzībām: ērti strādāt vai spēlēt datorspēles, lasīt grāmatas, vasarā pavadīt vakaru terasē vai skatīties filmas kopā ar tuviniekiem. Seat 100 sēžammaisa dizains lieliski derēs tiem, kas vēlas izveidot mājīgu, modernu un mūsdienīgu interjeru vai eksterjeru.

Debešķīga bauda

Mīksti un ērti, pielāgojas ķermeņa formai.

Ātrāk nekā mēbeles

Izgatavosim 3–5 dienu laikā.

Universāls izmantojums

Pārvelc, pielāgo lietošanai ārā, maini vietu.

Dizaina daudzveidība

Plaša audumu un formu izvēle.

Kontaktinformācija

Ņemiet vērā, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes statistikas un tirgvedības nolūkos, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi. Nospiežot pogu „Pieņemt”, jūs dodat piekrišanu sīkdatņu izmantošanai. Lasiet vairāk par sīkdatnēm: Privātuma politika