Plašākais sortiments Ziemeļeiropā!
Sazinieties ar mums!Numurs: +370 685 50921E-pasts: [email protected]
Izvērst filtrus
Saklaut filtrus

Mērķis

Sēžammaiss Roll 190

 
Lietošanai ārā
190x190x50 cm 
No € 620 Izvēlieties krāsu
 
Lietošanai ārā
190x190x50 cm 
No € 467 Izvēlieties krāsu
Sēžammaiss Roll 190 Waves
Sēžammaiss Roll 190 Waves
līdz -15 %
Waves – velveta audums, kas, pateicoties biezajai un pūkainajai virsmai, ir īpaši maigs. Šī auduma virsmu veido pūkas ar īpašu joslu rakstu, kas piešķir tekstilam īpašu mīkstumu. Liela raksta Waves materiāls ir izgatavots bez ķīmiskām piedevām (atbilstības apstiprinājums REACH) un ir piemērots lietošanai iekštelpās. No šī maigā un gaisa caurlaidīgā auduma Waves izgatavotie sēžammaisi piešķir telpai mājīgumu un izskatās ļoti oriģināli. Vajadzības gadījumā sēžammaisa svītraino pārvalku ieteicams mazgāt temperatūrā, kas nepārsniedz 30 grādus. 
 
Rupjas tekstūras velvets
190x190x50 cm 
No € 467 Izvēlieties krāsu

Tūkstošiem veidu kā apsēsties

Roll 190 - lielākais sēžammaiss visā mūsu sortimentā. Tas atgādina lielu virtuli, kurā varēs satilpt visa ģimene, jo tā diametrs ir 2 metri. Pateicoties tā izmēram, sēdēšanas pozīcijas uz šī maisa ir praktiski neierobežotas, ikkatrs spēs atrast savu ērtāko pozu. Pildījuma granules perfekti pielāgojas sēdētāju ķermenim, nodrošinot neiedomājamu komfortu. Roll 190 ir perfektā izvēle lai pavadītu laiku kopā ar visu ģimeni! 

Debešķīga bauda

Mīksti un ērti, pielāgojas ķermeņa formai.

Ātrāk nekā mēbeles

Izgatavosim 3–5 dienu laikā.

Universāls izmantojums

Pārvelc, pielāgo lietošanai ārā, maini vietu.

Dizaina daudzveidība

Plaša audumu un formu izvēle.

Kontaktinformācija

Ņemiet vērā, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes statistikas un tirgvedības nolūkos, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi. Nospiežot pogu „Pieņemt”, jūs dodat piekrišanu sīkdatņu izmantošanai. Lasiet vairāk par sīkdatnēm: Privātuma politika