Plašākais sortiments Ziemeļeiropā!
Sazinieties ar mums!Numurs: +370 685 50921E-pasts: [email protected]
Izvērst filtrus
Saklaut filtrus

Mērķis

Sēžammaiss Lounge 100

Sēžammaiss Lounge 100 Waves
Sēžammaiss Lounge 100 Waves
līdz -15 %
Waves – velveta audums, kas, pateicoties biezajai un pūkainajai virsmai, ir īpaši maigs. Šī auduma virsmu veido pūkas ar īpašu joslu rakstu, kas piešķir tekstilam īpašu mīkstumu. Liela raksta Waves materiāls ir izgatavots bez ķīmiskām piedevām (atbilstības apstiprinājums REACH) un ir piemērots lietošanai iekštelpās. No šī maigā un gaisa caurlaidīgā auduma Waves izgatavotie sēžammaisi piešķir telpai mājīgumu un izskatās ļoti oriģināli. Vajadzības gadījumā sēžammaisa svītraino pārvalku ieteicams mazgāt temperatūrā, kas nepārsniedz 30 grādus. 
 
Rupjas tekstūras velvets
140x100x80 cm 
No € 237 Izvēlieties krāsu

Vēl lielākam komfortam

Lounge 100 – stilīgs un ērts sēžammaiss, mazliet platāks par parasto Lounge modeļa sēžammaisu. Mēbelei ir gana plata atzveltne un pacēlums sēžamajā daļā, tāpēc varat būt drošs – par kāju nogurumu aizmirsīsiet īpaši ātri. Lounge 100 sēžammaisa dizains ir radīts lielām telpām: lauku mājas terasei, atpūtas istabai vai plašai viesistabai. Šī mēbele nodrošina patīkamu atpūtu arī vairākiem cilvēkiem vienlaikus.


Debešķīga bauda

Mīksti un ērti, pielāgojas ķermeņa formai.

Ātrāk nekā mēbeles

Izgatavosim 3–5 dienu laikā.

Universāls izmantojums

Pārvelc, pielāgo lietošanai ārā, maini vietu.

Dizaina daudzveidība

Plaša audumu un formu izvēle.

Kontaktinformācija

Ņemiet vērā, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes statistikas un tirgvedības nolūkos, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi. Nospiežot pogu „Pieņemt”, jūs dodat piekrišanu sīkdatņu izmantošanai. Lasiet vairāk par sīkdatnēm: Privātuma politika