Tikai tagad, iegādājoties “Pusku pusku” sēžammaisu par vismaz 100 eiro, savā pirkumu grozā atradīsiet pufu “MINI” tikai par 1 eiro!
Plašākais sortiments Ziemeļeiropā!
Sazinieties ar mums!Numurs: +371 68 688 263E-pasts: [email protected]
Izvērst filtrus
Saklaut filtrus

Mērķis

Sēžammaiss Sofa Tube

Sēžammaiss Sofa Tube Colorin
Sēžammaiss Sofa Tube Colorin
Colorin – Spānijā izgatavots mēbeļu gobelēns, ko var lietot gan ārā, gan telpās. Šim audumam ir augstākie gaismas izturības rādītāji (>7/8), tāpēc tas ir piemērots lietošanai ārā; saulainās dienās tas labi saglabā krāsu un neizbalo. OEKO-TEX® Class1 sertifikāts apstiprina, ka šis ir materiāls bez toksiskām vielām un alergēniem, tāpēc lieliski piemērots gan bērniem, gan pieaugušajiem. Tas ir gaisa caurlaidīgs un ļoti praktisks augstas kvalitātes audums, kas atgrūž ūdeni, to var mazgāt temperatūrā līdz 40°C. Sēžammaiss ir izgatavots no Colorin, to var lietot āra terasēs, uz balkoniem vai sauļojoties pie baseina.
 
Lietošanai ārā
120x130x80 cm 
No € 289 Izvēlieties krāsu
Sēžammaiss Sofa Tube Barcelona
Sēžammaiss Sofa Tube Barcelona
Barcelona – velūra audums, kas dažādos interjeros izskatās grezni un moderni. Šis mēbeļu gobelēns ir gaisa caurlaidīgs, kā arī pārklāts ar speciālu slāni, kas neļauj ātri iesūkties šķidrumiem. Barcelona raksturīgs maigums, īsu pūku virsma, tāpēc uz sēžammaisa, kas šūts no šī auduma, ir ne vien ērti sēdēt, bet arī patīkami tam pieskarties. Nedaudz spīdīgais gobelēns ir izgatavots bez ķimikālijām (atbilstības apstiprinājums REACH) un ir piemērots lietošanai iekštelpās. Vajadzības gadījumā sēžammaisa pārvalku ieteicams mazgāt temperatūrā, kas nepārsniedz 30°C; iespējama sausā tīrīšana. Piešķiriet savām mājām greznumu ar Barcelona auduma sēžammaisiem!
 
Izsmalcināts velūrs
120x130x80 cm 
No € 309 Izvēlieties krāsu
Sēžammaiss Sofa Tube Canaria
Sēžammaiss Sofa Tube Canaria
Canaria – gobelēns vasarīgos un svaigos pasteļtoņos. Tas ir piemērots izmantošanai gan āra terasēs vai blakus baseiniem, gan iekštelpās. Gaisa caurlaidīgais un hidrofobais materiāls ir austs no diviem dažādiem diegiem kontrastējošās krāsās, savukārt “eglītes” raksts padara audumu modernu un oriģinālu. No biezā Canaria auduma izgatavotie sēžammaisi ir lieliska izvēle tiem, kas meklē stilīgas, moderna izskata āra mēbeles terasēm vai balkoniem. Šis audums atbilst OEKO-TEX® 100 ekoloģijas standartam, tāpēc tas ir pilnīgi drošs lietošanai, kvalitatīvs, bez kaitīgām ķimikālijām un alergēniem. Īpašā gobelēna sastāva dēļ uz auduma neveidojas pelējums, savukārt augstais izturības pret saules gaismu rādītājs nodrošina, ka audums neizbalē arī saulainās vasaras dienās. Praktisks materiāls, kuru var mazgāt veļas mazgājamā mašīnā 30° C temperatūrā.
 
Lietošanai ārā
120x130x80 cm 
No € 479 Izvēlieties krāsu
Sēžammaiss Sofa Tube Capri
Sēžammaiss Sofa Tube Capri
Capri – vasarīgu pasteļtoņu mēbeļu gobelēns, kas ir piemērots lietošanai gan ārā, gan iekštelpās. Elpojošais, gaisa caurlaidīgais materiāls, kas atgrūž ūdeni, ir austs no divu dažādu krāsu diegiem, tāpēc izskatās ļoti oriģināli. No biezā Capri auduma izgatavotie sēžammaisi ir lieliska izvēle tiem, kas meklē stilīgas, grezna izskata āra mēbeles terasēm vai balkoniem. Šis mēbeļu gobelēns atbilst OEKO-TEX® 100 ekoloģijas standartam, tāpēc tas ir pilnīgi drošs lietošanai, kvalitatīvs, bez kaitīgām ķimikālijām un alergēniem. Pateicoties gobelēna īpašajam sastāvam, uz auduma neveidojas pelējums. Tas ir praktisks materiāls, to var mazgāt 30°C temperatūrā veļas mazgājamajā mašīnā, nekaitējot audumam.
 
Lietošanai ārā
120x130x80 cm 
No € 429 Izvēlieties krāsu
Sēžammaiss Sofa Tube Gaia
Sēžammaiss Sofa Tube Gaia
„Pušku pušku”audums, kas ir izgatavots no pārstrādātas plastmasas un piemērots lietošanai iekštelpās. Tas mums ir vēl viens stingrs solis ilgtspējīga patēriņa, tīrākas pasaules un dabas aizsardzības virzienā. Šis materiāls ir ieteicams cilvēkiem, kas meklē draudzīgus risinājumus, vēlas mazāk ietekmēt dabu un veicināt ilgtspējīgus risinājumus.  Gaia – no vecām PET pudelēm pārstrādāts audums, tāpēc, izvēloties to, saudzējat dabu un tā dodat ieguldījumu atkritumu šķirošanā un plastmasas pārstrādē. Šis pasteļtoņu mēbeļu gobelēns ir lieliski piemērots gan klasiskā, gan modernā vai Provansas stila interjerā, jo no šī materiāla izgatavotie sēžammaisi izskatās ļoti stilīgi. Materiāls ir arī praktisks, jo to var mazgāt veļas mazgājamajā mašīnā temperatūrā, kas nepārsniedz 30 °C.
 
Pārstrādāts
120x130x80 cm 
No € 289 Izvēlieties krāsu
Sēžammaiss Sofa Tube Home
Sēžammaiss Sofa Tube Home
Audums Home ir mīksts audums mājīgai pasteļtoņu istabai, kur klusums un miers ļauj viegli un ātri relaksēties. Materiāls ir piemērots cilvēkiem, kas meklē mājas mēbeles zemes toņos. Var izvēlēties starp vienkrāsainiem audumiem, ko var kombinēt, tā atrodot piemērotāko variantu mājas interjeram. Neuztraucies, ja pamanīsi traipiņu! Vienkārši noņem ārējo maisu un izskalo to veļas mazgājamajā mašīnā! Mūsu audumam HOME ir OEKO-TEX® 100 sertifikāts, kas apstiprina, ka šis mēbeļu gobelēns atbilst starptautiskajam ekoloģijas standartam OEKO-TEX®. Tas nozīmē, ka HOME materiāls ir pilnībā drošs lietošanā, kvalitatīvs, uzticams, tajā nav kaitīgu vielu un alergēnu, tāpēc tas ir īpaši piemērots bērniem.
 
Sertificēts audums
120x130x80 cm 
No € 259 Izvēlieties krāsu
Sēžammaiss Sofa Tube Lure Floral
Sēžammaiss Sofa Tube Lure Floral
UP! – kuba formas sēžammaiss, kas ir labākā alternatīva parastajiem pufiem. Roku darba sēžammaiss der gan bērniem, gan pieaugušajiem, jo tas ir ļoti praktisks: kompakta izmēra, ērts, pielāgojas ķermeņa formām. Šis pufs bieži tiek lietots, lai sasēdinātu negaidītus ciemiņus vai apsēstos, velkot apavus. UP! – universāls sēžammaiss, jo to var lietot kā galdiņu: papildus var iegādāties cietu koka virsmu; tas ir piemērots priekšnamam, viesistabai vai guļamistabai. Šis sēžammaiss ir izgatavots no Colorin auduma. 
 
Izsmalcināts velūrs
120x130x80 cm 
No € 349 Izvēlieties krāsu
Sēžammaiss Sofa Tube Lure Luxe
Sēžammaiss Sofa Tube Lure Luxe
Lure Luxe – rombos stepēts velūra augums, kas izskatās ļoti stilīgi dažādos interjeros. Šim audumam no iekšpuses tiek papildus piešūts mīkstināts slānis, tāpēc sēžammaiss stingri saglabā savu formu. Lure Luxe – nedaudz spīdīgais materiāls ir izgatavots bez ķimikālijām (atbilstības apstiprinājums REACH) un ir piemērots lietošanai iekštelpās. Šis gaisa caurlaidīgais mēbeļu gobelēns ir maigs, tam ir patīkami pieskarties, tāpēc tiek radīta mājīguma sajūta. No Lure Luxe auduma izgatavoto sēžammaisu ārējā pārvalka traipus var iztīrīt, izmantojot sauso tīrīšanu vai mazgājot ar rokām. 
 
Izsmalcināts velūrs
120x130x80 cm 
No € 349 Izvēlieties krāsu
Sēžammaiss Sofa Tube Masterful
Sēžammaiss Sofa Tube Masterful
Mūsdienīgs un kvalitatīvs!Masterful – augstākās kvalitātes mākslīgās zamšādas audums, kas pēc īpašībām neatpaliek no īstas zamšādas. Šis audums ir izturīgs un ilgmūžīgs ‒ tas ir labākais zamšādas aizstājējs. No šā auduma izgatavotie sēžammaisi interjerā izskatās ļoti moderni, stilīgi un grezni. Tieši šā auduma sēžammaisus iecienījuši vīrieši, kuri vēlas radīt solīdu darba vai atpūtas telpu. Šis mēbeļu gobelēns ir biezs, bet ļoti maigs, ar īsu pūku virsmu, tāpēc uz sēžammaisa, kas šūts no šī auduma, ir ne vien ērti sēdēt, bet arī patīkami tam pieskarties. Masterful audums ir ugunsdrošs, gaisa caurlaidīgs, pārklāts ar speciālu vaska kārtu, kas neļauj šķidrumiem iesūkties – ja sēžammaiss tiks nejauši apliets ar kafiju vai vīnu, to varēs ātri notīrīt. Audums ir izgatavots bez ķimikālijām, tam ir ekoloģiskais sertifikāts “OEKO-TEX 100”, tāpēc to var izmantot arī bērni. Vajadzības gadījumā sēžammaisa pārvalku ieteicams mazgāt ar rokām.
 
Augstas kvalitātes mākslīgā zamšāda
120x130x80 cm 
No € 479 Izvēlieties krāsu
Sēžammaiss Sofa Tube Nordic
Sēžammaiss Sofa Tube Nordic
Audums Nordic ir īpaši mīksts, tam ir patīkami pieskarties. Tas ir audums ar plašu krāsu izvēli – no pasteļtoņiem līdz spilgtākiem. Apvienojot skandināviskos toņus un auduma mīkstumu, sapratīsiet, ka šis audums ir piemērotākā izvēle jūsu mājas stilam!Mūsu audumam NORDIC ir OEKO-TEX® 100 sertifikāts, kas apstiprina, ka šis mēbeļu gobelēns atbilst starptautiskajam ekoloģijas standartam OEKO-TEX®. Tas nozīmē, ka NORDIC materiāls ir pilnībā drošs lietošanā, kvalitatīvs, uzticams, tajā nav kaitīgu vielu un alergēnu, tāpēc tas ir īpaši piemērots bērniem.
 
Sertificēts audums
120x130x80 cm 
No € 259 Izvēlieties krāsu
Sēžammaiss Sofa Tube Outside
Sēžammaiss Sofa Tube Outside
Audums Outside – izturīga mākslīgā āda, piemērota lietošanai gan ārā, gan iekštelpās! Outside ir praktisks materiāls: to ir viegli kopt, jo sakrājušos putekļus un netīrumus var viegli notīrīt ar mitru drāniņu. Uz Outside auduma var iegūt īpaši spilgtu krāsu un augstas kvalitātes apdrukas attēlus, tāpēc tas ir ieteicams uzņēmumiem, kas vēlas reklamēt savas preču zīmes. Outside atbilst higiēnas standartiem (Hygiene sertifikāts), nesatur ķimikālijas (Ecological tests) un neapdraud cilvēku veselību (Health Quality sertifikāts). Audumam ir arī ugunsdrošības sertifikāts (EN1021 1+2), tas ir piemērots lietošanai bērniem – bez ķimikālijām (atbilstības apstiprinājums REACH). Tāpēc lieto šī auduma sēžammaisus jebkur un jebkad!
 
Lietošanai ārā
120x130x80 cm 
No € 259 Izvēlieties krāsu
Sēžammaiss Sofa Tube OX
Sēžammaiss Sofa Tube OX
Audums OX – košs audums ar lielu krāsu izvēli, īpaši piemērots jauniešiem vai cilvēkiem, kam interjerā patīk spilgtākas krāsas. Visi vēlas būt ”jauneklīgi krāsaini”, tāpēc šis ir mūsu populārākais audums! Uzņēmumi augstu vērtē šo materiālu, jo uz tā var izšūt vai uzdrukāt preču zīmju logotipus vai citus attēlus. Šis audums ir ūdens necaurlaidīgs, izturīgs, tāpēc no tā izgatavotie sēžammaisi ir piemēroti lietošanai gan telpās, gan ārā. OX – praktisks materiāls, jo tas ir viegli tīrāms un mazgājams veļas mazgājamajā mašīnā.
 
Ūdensizturīgs
120x130x80 cm 
No € 235 Izvēlieties krāsu
Sēžammaiss Sofa Tube Quilted Nordic
Sēžammaiss Sofa Tube Quilted Nordic
Audums Quilted Nordic ir izgatavots no mūsu Nordic materiāla, no iekšpuses papildus piešujot mīkstu sintepona slāni. Tad audums tiek stepēts, tāpēc tas kļūst īpaši mīksts un solīds, bet sēžammaiss stingri saglabā savu formu. Tā rodas moderni un klasiski sēžammaisi, kas ir piemēroti jaukiem ziemas vakariem un saulainiem vasaras rītiem! Mūsu audumam QUILTED NORDIC ir OEKO-TEX® 100 sertifikāts, kas apstiprina, ka šis mēbeļu gobelēns atbilst starptautiskajam ekoloģijas standartam OEKO-TEX®. Tas nozīmē, ka QUILTED NORDIC materiāls ir pilnībā drošs lietošanā, kvalitatīvs, uzticams, tajā nav kaitīgu vielu un alergēnu, tāpēc tas ir īpaši piemērots bērniem.
 
Īpaši mīksts
120x130x80 cm 
No € 309 Izvēlieties krāsu
Sēžammaiss Sofa Tube Riviera
Sēžammaiss Sofa Tube Riviera
Riviera – pasteļtoņu materiāls, kas piemērots lietošanai gan telpās, gan āra platībās. Auduma virsmai ir speciāls pārklājums (teflons), kas atgrūž netīrumus, tāpēc tiek nodrošināta ilgstoša aizsardzība pret netīrumiem un mitrumu; uzlietie šķidrumi notek (neiesūcas). Riviera ir piemērots lietošanai bērniem – tas nesatur ķimikālijas (atbilstības apstiprinājums REACH), to ir viegli kopt – uz virsmas esošie netīrumi ir viegli notīrāmi, ārējo pārvalku var mazgāt veļas mazgājamajā mašīnā (40°C). Tas ir elpojošs un gaisa caurlaidīgs materiāls, kas piemērots īslaicīgai lietošanai ārā: uz verandas, terases, pludmalē vai pie baseina. Audums Riviera – Vidusjūras iedvesmota praktiska izvēle! Mūsu audumam Riviera ir OEKO-TEX® 100 sertifikāts, kas apstiprina, ka šis mēbeļu gobelēns atbilst starptautiskajam ekoloģijas standartam OEKO-TEX®. Tas nozīmē, ka Riviera materiāls ir pilnībā drošs lietošanā, kvalitatīvs, uzticams, tajā nav kaitīgu vielu un alergēnu, tāpēc tas ir īpaši piemērots bērniem.
 
Lietošanai ārā
120x130x80 cm 
No € 309 Izvēlieties krāsu
Sēžammaiss Sofa Tube Sideway
Sēžammaiss Sofa Tube Sideway
Sideway – audums, kas austs netradicionāli, atbilstoši jaunākajām tendencēm, tāpēc materiāls izskatās kā veidots no vairākiem dažādiem toņiem. Sideway sastāvā ir dabīgi materiāli (kokvilna, lins), un tas piešķir tekstilam jauku izskatu un patīkamu dabīguma sajūtu. No šī materiāla šūtie sēžammaisi ir paredzēti lietošanai iekštelpās. Šis ir elpojošs un gaisa caurlaidīgs materiāls ar OEKO-TEX® 100 sertifikātu, kas apstiprina, ka šis mēbeļu gobelēns atbilst starptautiskajam ekoloģijas standartam OEKO-TEX®. Tas nozīmē, ka Sideway materiāls ir pilnībā drošs lietošanā, kvalitatīvs, uzticams, tajā nav kaitīgu vielu un alergēnu, tāpēc tas ir īpaši piemērots bērniem. Vajadzības gadījumā šo auduma pārvalku ieteicams tīrīt, izvēloties sauso tīrīšanu.
 
Sertificēts audums
120x130x80 cm 
No € 329 Izvēlieties krāsu
Sēžammaiss Sofa Tube Teddy
Sēžammaiss Sofa Tube Teddy
Teddy ir ļoti moderns audums, kurā jebkurš “Pušku pušku” sēžammaisa modelis kļūs par greznu interjera detaļu. No šā auduma ražotie sēžammaisi atgādina mākslīgo aitādu vai mīkstu plīša lācīti. Audums “Teddy” ir kvalitatīvs, mīksts un patīkams uz tausti, tas rada omulīgu iespaidu. Audums ir ražots no 100 % poliestera. Audumu var mazgāt veļas mazgājamā mašīnā, ja to ir nepieciešams atjaunot vai iztīrīt.
 
Īpaši mīksts
120x130x80 cm 
No € 389 Izvēlieties krāsu
Sēžammaiss Sofa Tube Waves
Sēžammaiss Sofa Tube Waves
Waves – velveta audums, kas, pateicoties biezajai un pūkainajai virsmai, ir īpaši maigs. Šī auduma virsmu veido pūkas ar īpašu joslu rakstu, kas piešķir tekstilam īpašu mīkstumu. Liela raksta Waves materiāls ir izgatavots bez ķīmiskām piedevām (atbilstības apstiprinājums REACH) un ir piemērots lietošanai iekštelpās. No šī maigā un gaisa caurlaidīgā auduma Waves izgatavotie sēžammaisi piešķir telpai mājīgumu un izskatās ļoti oriģināli. Vajadzības gadījumā sēžammaisa svītraino pārvalku ieteicams mazgāt temperatūrā, kas nepārsniedz 30 grādus. 
 
Rupjas tekstūras velvets
120x130x80 cm 
No € 309 Izvēlieties krāsu

Sofa Tube - itāļu dizaina dīvāns, kas paredzēts ērtai atpūtai diviem. Šī sēžammaisa modeli izveidoja Francesco Costacurta, itāļu produktu dizainers, kurš pārstāv uzņēmumu «Why Not», Milānā. Rokām darinātās mēbeles ir izgatavotas ar ērtu atzveltni, un jaunā iekšējā maisa tehnoloģija nodrošina ērtu atpūtu vairākiem ģimenes locekļiem vienlaikus. Šo dīvānu var viegli transportēt uz dažādām istabām, padarot to par iecienītu oāzi jūsu atpūtai. Sofa Tube ir lieliska izvēle tiem, kas meklē alternatīvu standarta dīvāniem un unikālus dizaina risinājumus savām mājām.

Roku darbs, izgatavots Eiropā

Mēs ar lepnumu paziņojam, ka katrs sēžammaiss ir augstas kvalitātes roku darbs. Piedāvājot plašāko telpās un ārā lietojamo sēžammaisu sortimentu Ziemeļeiropā, mēs garantējam arī 100 % atpūtu pieaugušajiem un bērniem.

Naudas atmaksas garantija

Mēs dodam priekšroku roku darbam. Sēžammaisu ražošanas procesā notiek kvalitātes kontrole, kas tiek nodrošināta, katrai ražošanas fāzei pievienojot kvalitātes kodu. Mēs garantējam naudas atmaksu 30 dienu laikā.

Praktiska mēbele

Katrs Pušku pušku sēžammaiss sastāv no diviem maisiem. Iekšējais maiss ir viegli piepildāms ar granulām, ārējo pārvalku ir viegli mazgāt vai tīrīt. Pateicoties nelielajam svaram, mūsu sēžammaisi ir viegli pārvietojami.

Kontaktinformācija

Ņemiet vērā, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes statistikas un tirgvedības nolūkos, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi. Nospiežot pogu „Pieņemt”, jūs dodat piekrišanu sīkdatņu izmantošanai. Lasiet vairāk par sīkdatnēm: Privātuma politika