Plašākais sortiments Ziemeļeiropā!
Sazinieties ar mums!Numurs: +370 685 50921E-pasts: [email protected]
Izvērst filtrus
Saklaut filtrus

Mērķis

Sēžammaisi Plus 100

 
Ūdensizturīgs
60x100x45 cm 
No € 101 Izvēlieties krāsu
Sēžammaiss Plus 100 Waves
Sēžammaiss Plus 100 Waves
līdz -15 %
Waves – velveta audums, kas, pateicoties biezajai un pūkainajai virsmai, ir īpaši maigs. Šī auduma virsmu veido pūkas ar īpašu joslu rakstu, kas piešķir tekstilam īpašu mīkstumu. Liela raksta Waves materiāls ir izgatavots bez ķīmiskām piedevām (atbilstības apstiprinājums REACH) un ir piemērots lietošanai iekštelpās. No šī maigā un gaisa caurlaidīgā auduma Waves izgatavotie sēžammaisi piešķir telpai mājīgumu un izskatās ļoti oriģināli. Vajadzības gadījumā sēžammaisa svītraino pārvalku ieteicams mazgāt temperatūrā, kas nepārsniedz 30 grādus. 
 
Rupjas tekstūras velvets
60x100x45 cm 
No € 101 Izvēlieties krāsu

Lai izstieptu nogurušas kājas

Plus 100 – plats, taisnstūra formas pufs, kas paredzēts, lai ērti izstieptu nogurušas kājas. Šis kāju pufs ir ļoti viegls, tāpēc to var ērti pārvietot. Plus 100 var izmantot ne tikai kā pufu kājām, bet arī kā ērtu galdiņu, uz kura nolikt mantas, vai apsēdināt negaidītus viesus. Lai sasniegtu maksimālu komfortu, aicinām kombinēt šo pufu ar Seat 100 un Lounge 100 klubkrēsliem. Lieliska izvēle tiem, kas vēlas radīt savas mājas interjerā mājīgu, modernu akcentu.


Debešķīga bauda

Mīksti un ērti, pielāgojas ķermeņa formai.

Ātrāk nekā mēbeles

Izgatavosim 3–5 dienu laikā.

Universāls izmantojums

Pārvelc, pielāgo lietošanai ārā, maini vietu.

Dizaina daudzveidība

Plaša audumu un formu izvēle.

Kontaktinformācija

Ņemiet vērā, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes statistikas un tirgvedības nolūkos, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi. Nospiežot pogu „Pieņemt”, jūs dodat piekrišanu sīkdatņu izmantošanai. Lasiet vairāk par sīkdatnēm: Privātuma politika