Plašākais sortiments Ziemeļeiropā!
Sazinieties ar mums!Numurs: +370 685 50921E-pasts: [email protected]
Porolona sēžammaiss Om 110 Gaia Coral

Porolona sēžammaiss Om 110 Gaia Coral

Īpaši mīksts audumsĪpaši mīksts audums
Ekskluzīvs dizainsEkskluzīvs dizains
Lietošanai iekštelpāsLietošanai iekštelpās
Sertificēts audumsSertificēts audums
Produkta izmēri: garums: 110 cm, platums: 110 cm, augstums: 75 cm,
Galīgie izmēri ir atkarīgi no sēžammaisa noformēšanas.
Izvēlieties krāsu:
* Produkta krāsa var nedaudz atšķirties fotogrāfijas apgaismojuma vai jūsu ekrāna iestatījumu dēļ
€ 239  

Īslaicīgi netiek ražots

   
Ielikt grozā

Piegāde €
Bezmaksas piegāde, ja pasūtījums kopā ir € 150Piegāde bezmaksas


  • Virtuļa formas sēžammaiss tiem, kas meklē mīkstas iekrišanas sajūtu sēžammaisā;
  • Sēžammaisa iekšpusē ir izmantots augstākās kvalitātes elastīgs porolons, kas nesakrītas. Atjaunojas mēbeles sākotnējā forma, tāpēc iespējams baudīt bezsvara stāvokļa pieredzi un iekrišanu sēžammaisā daudzas reizes;
  • Uz sēžammaisa var sēdēt vairāki cilvēki. Šī sēžammaisa diametrs ir 110 cm;
  • Sēžammaisam ir neliels muguras balsts, tas nodrošina vēl lielāku komfortu;
  • Droša mēbele bez asiem stūriem, tāpēc mazie tiks pasargāti no negaidītiem savainojumiem;
  • Gaisa caurlaidīgs un ļoti mīksts;
  • Sēžammaisiem ir iekšējais un ārējais maiss, tāpēc pārvalku var viegli noņemt, mainīt un mazgāt.

  „Pušku pušku” porolona sēžammaisu sastāvs:

  1. Iekšējais maiss. Tajā tiek pildīta sēžammaisu pildviela – smalcināta porolona granulas. Sēžammaisa iekšējais maiss ir pašūts no elastīga tekstila, lai tā iekšpusē esošās porolona granulas varētu viegli pielāgoties ārējā apvalka formai un aizpildītu visu sēžammaisu.

  2. Ārējais apvalks - kuru var noņemt, izmazgāt vai iztīrīt – atkarībā no tā, kāds audums ir izmantots tā izgatavošanai.

  3. Pildviela –smalcināta porolona granulas. Sēžammaisa iekšpusē ir izmantots augstākās kvalitātes elastīgs porolons, kas nesakrītas. Atbilst OEKO-TEX® 100 ekoloģijas standartam


  4. Informācija par iepakojumu


  Garantija:

  • Sēžammaisiem tiek piemērota 12 mēnešu garantija no sēžammaisa iegādes datuma. Garantija neattiecas uz mehāniskiem bojājumiem, kas radušies izstrādājuma nepareizas lietošanas rezultātā.
  • Garantija attiecas uz preču kvalitātes nepilnībām, kas radušās Pārdevēja vainas dēļ.
  • Garantija attiecas uz visām Preču sastāvdaļām un komponentiem, izņemot sēžammaisu pildījumu (granulas), t. i., granulu saplakšanu (granulu saplakšana ir dabisks process; ar laiku sēžammaisa pildījumu nāksies papildināt).
  • Dabiska Preces nolietošanās vai īpašību izmaiņas netiek uzskatītas par kvalitātes nepilnībām.
  • Garantijas apkalpošana netiek piemērota gadījumos, kad prece tiek nepareizi lietota vai bojāta pircēja vainas dēļ.
  • Garantija darbojas tikai gadījumos, kad tiek uzrādīti šādi pirkuma dokumenti: PVN rēķins / pirkuma čeks / preču pieņemšanas-nodošanas akts.
  • Saglabājiet šos pirkuma dokumentus līdz garantijas termiņa beigām.
  • Pircējam pēc sēžammaisa saņemšanas tas ir jāizsaiņo, respektīvi, to nedrīkst glabāt slēgtā iepakojumā. Transportēšanas laikā temperatūras svārstību dēļ sēžammaiss var kļūt mitrs, tāpēc ir svarīgi to izsaiņot.


  Atgriešana:

  Ja pircējs vēlas atgriezt preces, ir jāievēro šādi noteikumi:

  • Saskaņā ar likumdošanu, Pircējam ir tiesības piegādātās preces atgriezt 30 dienu laikā no to piegādes dienas. Preces, kuras Pircējam nepatīk pēc formas, lieluma, krāsas, modeļa vai komplektācijas (izņemot likumdošanā noteiktos izņēmumus) tiek mainītas un pieņemtas no pircēja 30 dienu laikā no preču piegādes dienas. Preces atgriešanas izdevumus sedz pircējs.
  • Apmainīt preces pret citām vai tās atgriezt var tikai gadījumos, ja preces nav bijušas izmantotas, nav sasmērētas un bojātas.
  • Informēt par to Pārdevēju, rakstot uz e-pasta adresi [email protected] un norādot, kādas preces tika iegādātas. Aizpildi pieteikuma veidlapu, kuru var atrast -> ŠEIT.
  • Pircējam ir pienākums nekavējoties informēt Pārdevēju, ja sūtījums piegādāts bojātā iepakojumā, ja sūtījumā ir preces, kuras Pircējs nav pasūtījis, vai arī to skaits ir nepareizs. Pārdevējs apņemas par saviem līdzekļiem apmainīt nekvalitatīvo preci pret kvalitatīvu preci vai atgriezt par preci samaksāto naudu. Ja ir saņemta nekvalitatīva prece, pārdevējs pats apmaksā kurjerpasta pakalpojumus, lai paņemtu preci, un atmaksā Pircēja samaksāto naudu par iegādāto preci.
  • Ja Pircējs preci(-es) atgriež ar kurjerpasta starpniecību, viņam ir pienākums vispirms nofotografēt vai ieskanēt preču pieņemšanas-nodošanas aktu, faktūrrēķinu, pirkuma kvīti.
  • Pārdevējam ir tiesības nepieņemt Pircēja atgrieztās preces, ja Pircējs nav ievērojis Noteikumos atrunāto preču atgriešanas kārtību.
  • Ja tiek atgrieztas NEKVALITATĪVAS preces, Pircējam ir pienākums norādīt sūtītāja adresi (UAB PUPT, Savanorių pr. 176, Vilnius, LT – 03154, Lietuva) un atbilstoši iepakot preci, lai sūtīšanas laikā tā netiktu bojāta. Pārdevējs neuzņemas atbildību par sūtījumiem, kas ir neatbilstoši iepakoti, ar nepareizi norādītu adresi, kā arī ja sūtījumi sūtīšanas laikā ir pazaudēti vai sabojāti.
  • Ja pircējs atsakās no kvalitatīvas preces, nauda par sniegtajiem papildu pakalpojumiem (piegāde mājās, mēbeļu montāža) netiek atgriezta.
  • Pircējs nevar atgriezt preces gadījumos, kad tiek slēgts individuāls līgums, kad tiek pirktas individualizētas, specializētas preces (piem., nestandarta izmēri, izšuvums un/vai apdruka uz sēžammaisa utml.). Detalizēta informācija: [email protected].

  Visi sēžammaisi >>

  Debešķīga bauda

  Mīksti un ērti, pielāgojas ķermeņa formai.

  Ātrāk nekā mēbeles

  Izgatavosim 3–5 dienu laikā.

  Universāls izmantojums

  Pārvelc, pielāgo lietošanai ārā, maini vietu.

  Dizaina daudzveidība

  Plaša audumu un formu izvēle.

  Kontaktinformācija

  Ņemiet vērā, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes statistikas un tirgvedības nolūkos, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi. Nospiežot pogu „Pieņemt”, jūs dodat piekrišanu sīkdatņu izmantošanai. Lasiet vairāk par sīkdatnēm: Privātuma politika