Tel.: +371 68 688 263    Email: info@puskupusku.lv

KVALITĀTE

Sēžammaisu ražošanas procesā tiek īstenota produktu kontrole. Tā tiek nodrošināta, piešķirot kvalitātes kodu katrā ražošanas posmā. Visiem sēžammaisiem ir divas daļas:

·         iekšējais maiss, kurā tiek bērts sēžammaisa pildījums – polistirola granulas;

·         ārējais apvalks, kuru var noņemt, izmazgāt vai iztīrīt – atkarībā no tā, kāds audums ir izmantots tā izgatavošanai.

 

Sēžammaisu ārējiem apvalkiem tiek izmantoti izturīgi rāvējslēdzēji ar lieliem „zobiņiem“. Rāvējslēdzēji tiek paslēpti zem auduma, tā pasargājot mājas grīdas. Visos sēžammaisu iekšējos maisos ir iešūts rāvējslēdzējs, tāpēc ir iespējams regulēt pildījuma daudzumu, no kura ir atkarīgs sēžammaisa mīkstums. Sēžammaisu ražošanai tiek izmantoti tikai īpaši atlasīti, izturīgi audumi, kas ir pārbaudīti ar Martindeila testu.

    

Sēžammaisa pildījumam tiek izmantotas polistirola granulas, kuras pēc kāda laika dabīgi saplok. Pušku-pušku sēžammaisu pildījumam tiek izmantotas ilgmūžīgas granulas ar lielāku blīvumu. Lai sēžammaiss nekļūtu par ugunsgrēka avotu, sēžammaisos tiek izmantotas nedegošas granulas, kas ir sertificētas saskaņā ar DIN 4102.Sēžammaisus pako divos veidos, pēc klienta vēlmēm:

·         divos biezos, izturīgos pārstrādāta polietilēna maisos;

·         kartona kastē, pirms tam izstrādājumu ievietojot polietilēna aizsargmaisā.

  


Sēžammaisus šuj ar dubultu šuvi, armētiem (paaugstinātas izturības) diegiem.Visu materiālu detaļu (piegrieztņu), kas tiek izmantotas sēžammaisu ražošanā, malas tiek apšūtas, lai pasargātu audumu no iziršanas un tādējādi nodrošinātu izstrādājuma kvalitāti.Sēžammaisu detaļas tiek izgrieztas pusautomātiski. Tas ļauj izvairīties no izstrādājumu izmēru novirzēm, kā arī izstrādājumiem ar defektiem.Sēžammaisa iekšējais maiss tiek šūts no elastīga tekstila auduma, lai sēžammaisā esošās granulas varētu viegli pielāgoties ārējā apvalka formai un aizpildītu visu sēžammaisa telpu.


Sēžammaisiem tiek izmantotas mīkstas, austas etiķetes.


Lai kontrolētu mitrumu, katram sēžammaisam iepakojumā tiek pievienota vienreizēja mitrumu uzsūcoša paciņa – mitruma absorbents.

Pušku pušku © 2019 All rights reserved.