Plašākais sortiments Ziemeļeiropā!
Sazinieties ar mums!Numurs: +371 68 688 263E-pasts: [email protected]

Sēžammaiss Seat
līdz -19 %
Seat- pats populārākais un jau tapis par klasiku Pušku pušku sēžammaiss. Šis krēsla formas sēžammaiss ir Nr.1 Latvijā, un Seat modeļa dizains ir patentēts. Roku darba sēžammaiss ir veidots ar ērtu atzveltni un galvas balstu, savukārt iekšpusē esošās granulas pielāgojas ķermeņa formai, lai jūs varētu atpūsties. Šīs mīkstās mēbeles ir paredzētas dažādām vajadzībām: ērti strādāt vai spēlēt kompjūteru, skatīties filmas, lasīt grāmatas. SEAT - universāls krēsls, tāpēc piemērots izmantot mājās, dārzos, konferenču zālēs, kā arī pasākumos.

Sēžammaiss Seat

100x80x85 cm
No € 128 Vairāk
Sēžammaiss Sofa Tube
līdz -30 %
Sofa Tube - itāļu dizaina dīvāns, kas paredzēts ērtai atpūtai diviem. Šī sēžammaisa modeli izveidoja Francesco Costacurta, itāļu produktu dizainers, kurš pārstāv uzņēmumu «Why Not», Milānā. Rokām darinātās mēbeles ir izgatavotas ar ērtu atzveltni, un jaunā iekšējā maisa tehnoloģija nodrošina ērtu atpūtu vairākiem ģimenes locekļiem vienlaikus. Šo dīvānu var viegli transportēt uz dažādām istabām, padarot to par iecienītu oāzi jūsu atpūtai. Sofa Tube ir lieliska izvēle tiem, kas meklē alternatīvu standarta dīvāniem un unikālus dizaina risinājumus savām mājām.

Sēžammaiss Sofa Tube

120x130x80 cm
No € 269 Vairāk
Sēžammaiss Tube
līdz -30 %
Tube - elipses formas sēžammaiss, kas ir vislabākā alternatīva parastajam krēslam. Rokām darinātā sēžammaisa materiāls sagriezta pa diagonāli un apvienots, lai izveidotu stilīgu ģeometrisko kompozīciju. Sēžammaisu Tube var izmantot gan ārā, gan iekšpusē, jo krēsla izgatavošanai izmantoti tikai speciāli atlasīti izturīgi materiāli. Tube- Itālijā izveidots un Lietuvā izgatavots sēžammaiss, kas kļūs par spilgtu akcentu katrā mājā.

Sēžammaiss Tube

120x70x80 cm
No € 130 Vairāk
Sēžammaiss Tube 100
līdz -32 %
Tube 100 – eliptiskas caurules formas sēžammaiss, kas ir labākā alternatīva parastam krēslam. Roku darba sēžammaisa materiāls ir piegriezts slīpi un savienots, tā radot stilīgu ģeometrisku kompozīciju. Šī mēbele izceļas ar divu krāsu kombināciju, kuras dēļ tā ir viegli atpazīstama un acij tīkama. Sēžammaisu Tube var lietot gan ārā, gan telpās, jo klubkrēsla izgatavošanai tiek izmantoti tikai īpaši atlasīti, izturīgi audumi. Tube – Itālijā izstrādāts un Lietuvā izgatavots sēžammaiss, kas kļūs par spilgtu akcentu katrā mājā.

Sēžammaiss Tube 100

120x100x80 cm
No € 189 Vairāk
Sēžammaiss Play
līdz -25 %
Play - rokām darinātais sēžammaiss, paredzēts gan bērniem, gan pieaugušajiem. Kompakta izmēra sēžammaiss izgatavots ar papildus rokturi, tāpēc īpaši ērti pārnest uz atšķirīgām istabas vietām, bet vidū esošās granulas pielāgojas ķermeņa formai. Mīkstais krēsls Play bieži izmantojams kā reklāmas atribūts - apzīmogojot vai iešujot preču zīmju logotipus uz sēžammaisiem. Šīs vieglās mēbeles īpaši iecienītas jauniešu organizācijās un korporatīvās atpūtas zonās.

Sēžammaiss Play

80x80x85 cm
No € 82 Vairāk
Sēžammaiss Sofa Seat
līdz -20 %
Sofa Seat- ērts sēžammaiss, kurš ir vislabākā alternatīva parastajiem dīvāniem. Roku darba sēžammaisa modelis atgādina parastu dīvānu, bet, sēžot, lodītes pielāgojas ķermeņa formai, padarot to vēl ērtāku. Šo sēžammaisu var izbaudīt daži draugi un ģimene vienlaikus, un to ir ērti pārnest, kā arī tas lien cauri jebkurām durvīm. Sofa Seat ir universāls dīvāns, kas ir piemērots ne tikai televizora skatīšanai, bet arī mājīgai sēdēšanai pie kamīna, lasīšanai un darbam pie datora.

Sēžammaiss Sofa Seat

100x150x85 cm
No € 216 Vairāk
Sēžammaiss Razz
līdz -30 %
Razz- trijstūra formas sēžammaiss, piemērots sajust īpašu komfortu. Mīkstās mēbeles ir veidotas ar atzveltni, un iekšpusē esošās granulas pielāgojas ķermeņa formai, padarot tās īpaši piemērotas ērtai sēdēšanai. Šo roku darbu sēžammaisa virspusē ir piešūts papildus rokturis, tāpēc to ir ērti pārnest uz dažādām istabas vietām. Razz- īpaši populārs jauniešu starpā un ir bieži lietojams jaunu uzņēmumu atpūtas istabās, kā arī neformālu sapulču laikā.

Sēžammaiss Razz

130x110x90 cm
No € 97 Vairāk
Sēžammaiss Razzmatazz
līdz -30 %
Razmatazz - trijstūra formas sēžammaiss, piemērots plašām mājām. Rokām darinātās mīkstās mēbeles izgatavotas ar pagarinātu sēžamo daļu,kā arī balstu mugurai un galvai, bet granulas pielāgojas pie ķermeņa formas, tāpēc sēžammaisi piemēroti īpaši gara auguma cilvēkiem. Sēžammaisa virspusē piešūts papildus rokturis, tāpēc to ir ērti pārvietot uz dažādām telpas vietām. Razzmatazz - ērtas mēbeles, bieži lietojamas āra terasēs, verandās, kotedžās vai bēniņos.

Sēžammaiss Razzmatazz

160x120x95 cm
No € 140 Vairāk
Sēžammaiss Sofa Lounge
līdz -30 %
Sofa Lounge - dīvāna formas sēžammaiss ērtai atpūtai diviem. Ar rokām izgatavotas mīkstās mēbeles ar atzveltni un pagarinātu sēdvietu, lai varētu ērti atlaisties un izstiept kājas. Šis sēžammaiss pielāgojas cilvēka ķermeņa formai, un ārējo apvalku var novilkt un notīrīt, padarot to par lielisku alternatīvu standarta dīvāniem. Sofa Lounge ir lieliska izvēle tiem, kuriem ir vairāk vietas mājās, lauku sētā vai birojā.

Sēžammaiss Sofa Lounge

130x150x80 cm
No € 264 Vairāk
Sēžammaiss Lounge
līdz -30 %
Lounge - krēsla formas sēžammaiss, piemērots ērti atlaisties pēc darba dienas. Roku darba sēžammaiss izgatavots ar atzveltni un pagarinātu sēdvietu, tāpēc persona var patīkami atbalstīt muguru un galvu, un iztaisnot nogurušās kājas. Lounge - mīksts atzveltnes krēsls, ko bieži izmanto korporatīvajās atpūtas telpās vai iekšpagalmos, pagalmos, viensētās.

Sēžammaiss Lounge

120x65x80 cm
No € 149 Vairāk
Sēžammaiss Roll 100
līdz -30 %
Roll - virtuļa formas sēžammaiss, piemērots īpaši mīkstai sēdēšanai. Apaļie rokām darinātie sēžammaisi ir pieejami divos izmēros: Roll 85 - mazāks un kompaktāks, un Roll 100 - piemērotāks plašākām mājām. Šīs mīkstās mēbeles ir veidotas ar rokturiem, lai tos ērti pārvietotu uz dažādām telpas vietām, padarot tās piemērotas bērniem un pieaugušajiem. Sēžammaisā esošās granulas lieliski pielāgojas pie ķermeņa daļām, tādā veidā sniedzot personai vēl lielāku komfortu. Roll - ideāla izvēle, kad vēlaties atlaisties un neko vairāk.

Sēžammaiss Roll 100

100x100x65 cm
No € 120 Vairāk
Sēžammaisi Mini
līdz -49 %
Mini - pufs formas kompakts sēžammaiss, domāts gan bērniem, gan pieaugušajiem. Rokām darinātais pufs ir piemērots lietošanai dažādās ikdienas situācijās: apsēdināt negaidītus viesus, piesēšanai aujot apavus, spēlējot galda spēles vai vakarējot dabā pie ugunskura. Šis vieglais sēžammaiss Mini ir īpaši bērnu favorīts, jo to ir viegli pārnest, tāpēc tā ir ideāla dāvana dažādos svētkos.

Sēžammaisi Mini

45x45x35 cm
No € 23 Vairāk
Sēžammaiss Roll 85
līdz -30 %
Roll - virtuļa formas sēžammaiss, piemērots īpaši mīkstai sēdēšanai. Apaļie rokām darinātie sēžammaisi ir pieejami divos izmēros: Roll 85 - mazāks un kompaktāks, un Roll 100 - piemērotāks plašākām mājām. Šīs mīkstās mēbeles ir veidotas ar rokturiem, lai tos ērti pārvietotu uz dažādām telpas vietām, padarot tās piemērotas bērniem un pieaugušajiem. Sēžammaisā esošās granulas lieliski pielāgojas pie ķermeņa daļām, tādā veidā sniedzot personai vēl lielāku komfortu. Roll - ideāla izvēle, kad vēlaties atlaisties un neko vairāk.

Sēžammaiss Roll 85

88x88x60 cm
No € 89 Vairāk
Sēžammaiss Sunbed
Sunbed - pludmales krēsla formas sēžammaiss, piemērots tiem, kam patīk atpūsties pie baseina vai terasē. Gandrīz divu metru garuma izgatavotais sēžammaiss ir lieliski piemērots augumā gariem cilvēkiem un tiem, kam patīk sauļoties. Šis pludmales krēsls ir veidots ar ērtu atzveltni, savukārt iekšpusē esošās granulas pielāgojas ķermeņa formai, lai jūs varētu atpūsties. Sunbed- ērts sēžammaiss, ko bieži izmanto restorānu terasēs, lauku sētās un viesnīcu telpās pie ūdens.

Sēžammaiss Sunbed

180x70x80 cm
No € 209 Vairāk
Sēžammaiss MooG
līdz -30 %
MooG - krēsla formas sēžammaiss, paredzēts karaliskai atpūtai. No pirmā acu uzmetiena rokām darinātais sēžammaiss atgādina stabilu troni, bet apsēžoties iekšpusē esošās polistirola pērlītes pielāgojas cilvēka ķermeņa formai, padarot to vēl ērtāku. Modernas un cietas formas krēsls ir lieliski piemērots tiem, kuri savā interjerā grib saskaņot klasiku un mūsdienīgumu. MooG - sēžammaiss, kas rada lielu mēbeļu iespaidu, tāpēc to vislabāk izmantot plašā mājā vai birojā.

Sēžammaiss MooG

95x125x65 cm
No € 232 Vairāk
Sēžammaisi Softbox
līdz -29 %
Softbox - kompakts, ērts sēžammaiss, domāts patīkamai pasēdēšanai ikdienā. Rokām darinātais pufs ir universāls, tāpēc to var izmantot kā pufu - apsēsties, vai kā galdiņu - priekšmetu novietošanai. Pateicoties mazajam augstumam un adaptācijai pie ķermeņa formām, šis sēžammaiss īpaši patīk bērniem, kuri var ērti spēlēties vai zīmēt. Tāpat to bieži izmanto negaidītu viesu apsēdināšanai vai piesēšanai,aujot apavus. Softbox - stilīgs pufs, kas piemērots gan vecākiem, gan bērniem.

Sēžammaisi Softbox

65x65x37 cm
No € 56 Vairāk
Sēžammaisi Plus
līdz -30 %
Plus - taisnstūrveida sēžammaiss, kas piemērots lai ērti izstieptu nogurušās kājas. Rokām darināts pufs ir kompakts pēc izmēra, tāpēc neaizņem daudz vietas mājās un ir viegli pārvietojams uz atšķirīgām istabas vietām. Šis pufs ir vislabākā komforta un relaksācijas kombinācija kopā ar sēžammaisiem Lounge vai Seat. Tāpat Plus sēžammaiss bieži izmantojams kā pufs priekšmetu novietošanai vai negaidītu viesu apsēdināšanai.

Sēžammaisi Plus

60x70x45 cm
No € 59 Vairāk
Sēžammaisi Plus 50
līdz -26 %
Plus 50 – stilīgais un ļoti ērtais kuba formas pufs ir paredzēts patīkamai ikdienas sēdēšanai. Roku darba sēžammaisam ir kompakts izmērs, tāpēc tam ir viegli atrast vietu jebkurā istabā. Šis pufs ir sēdēšanai ērtā augstumā, tas ir viegls, bieži lietots, lai uzautu apavus vai apsēdinātu neparedzētus viesus. Plus 50 pufa dizains ir labākā komforta un relaksācijas kombinācija – tāpat kā visa Seat sēžammaisu saime – Seat, Sofa Seat, Plus vai Lounge modeļi. Vajadzības gadījumā šo moderno pufu var izmantot kā galdiņu mantu nolikšanai vai kā pufu nogurušu kāju izstiepšanai. Stilīgais Plus 50 pufa dizains un mīkstā forma ļauj piešķirt mājīgumu jebkuram interjeram.

Sēžammaisi Plus 50

50x50x45 cm
No € 44 Vairāk
Sēžammaiss Cocoon 120
līdz -25 %
Cocoon – mīksts, daudzfunkcionāls roku darba sēžammaiss, izstrādāts bērniem! Šis klubkrēsls, kas pielāgojas mazuļa ķermeņa formām, ir ļoti ērts, jauks un patīkams. Turklāt Cocoon ir izstrādāts ar rāvējslēdzi, tāpēc var viegli mainīt mēbeles veidu: bērni var ne tikai ērti iekārtoties uz sēžammaisa, bet vienlaikus arī izmantot to kā mīkstu pledu. Tas ir ne tikai klubkrēsliņš, bet arī rotaļām paredzēts sēžammaiss, kurā bērni var paslēpties. Turklāt tā ir stilīga interjera detaļa, kas lieliski grezno bērnu istabu. Cocoon – viegla mēbele bez asiem stūriem, kas kļūs par mazuļa labāko draugu! 
No € 172 Vairāk
Sēžammaiss Sunbed 90
Sunbed 90 – radīts ērtai atpūtai tik ērtā veidā, cik vien var iedomāties, lai baudītu saules starus pie peldbaseina vai zālītē. Visi Sunbed modeļi ir izstrādāti ar ērtu atzveltni muguras atbalstam, bet iekšā esošās granulas pielāgojas ķermeņa formai, tāpēc tajos var patīkami relaksēties. Sunbed modeļa sēžammaisi visbiežāk tiek izmantoti pie peldbaseiniem, uz terasēm, SPA un vasarnīcās, kā arī viesnīcās zonās pie ūdens. 

Sēžammaiss Sunbed 90

180x100x80 cm
No € 279 Vairāk

Photos

Debešķīga bauda

Mīksti un ērti, pielāgojas ķermeņa formai.

Ātrāk nekā mēbeles

Izgatavosim 3–5 dienu laikā.

Universāls izmantojums

Pārvelc, pielāgo lietošanai ārā, maini vietu.

Dizaina daudzveidība

Plaša audumu un formu izvēle.

Kontaktinformācija

Ņemiet vērā, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes statistikas un tirgvedības nolūkos, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi. Nospiežot pogu „Pieņemt”, jūs dodat piekrišanu sīkdatņu izmantošanai. Lasiet vairāk par sīkdatnēm: Privātuma politika