Plašākais sortiments Ziemeļeiropā!
Sazinieties ar mums!Numurs: +370 685 50921E-pasts: [email protected]

Citi

65x45 cm 
No € 23 Vairāk
Sēžammaisu aizsargmaisi
Sēžammaisu aizsargmaisi
Sēžammaisu aizsargpārvalki – aizsargā sēžammaisus no apkārtējās vides ietekmes: saules, lietus, putekļiem un mitruma.
105x80x85 cm 
No € 9 Vairāk
Dāvanu maisiņi
Dāvanu maisiņi
,,Pušku pušku" sēdmaiss/pufs var būt lieliska dāvana Jūsu draugiem vai uzņēmuma klientiem. Jūs varat ne tikai izvēlēties no lielā modeļu un audumu klāsta, bet padarīt savu izvēli patiesi īpašu, izmantojot mūsu pakalpojumus, piemēram, auduma apdruku vai izšūšanu. Bet tas vēl nav viss! Mūsu uzņēmums var piedāvāt pat īpašu iepakojumu! Ja vēlaties pārsteigt kādu ar dāvanu, sazinieties ar mums, un nodrošināsim, ka Jūsu dāvana būs neaizmirstama.
105x80x85 cm 
No € 9 Vairāk
105x80x85 cm 
No € 24 Vairāk
Granulas
Granulas
Varbūt Jums liekas, ka pēc ilgstošas lietošanas sēdmaiss/pufs sāk zaudēt formu? Nekādu problēmu! Sēdmaisi/pufi ir veidoti tā, lai tajos varētu atkārtoti iepildīt granulas, ko varat iegādāties mūsu uzņēmumā. Ir iespēja izvēlēties starp 100 L un 200 L iepakojumiem. 
105x80x85 cm 
No € 9 Vairāk
Dāvanu kupons
Dāvanu kupons
Labākā dāvana draugu un tuvinieku mājoklim, bērniem un pieaugušajiem – “Pusku pusku” DĀVANU KARTE. Atrast kaut ko tieši sev no lielā ērto sēžammaisu klāsta varēs ikviens.Izvēlieties dāvanu karti 50, 100, 150 vai 200 EUR vērtībā!
105x80x85 cm 
No € 50 Vairāk

Debešķīga bauda

Mīksti un ērti, pielāgojas ķermeņa formai.

Ātrāk nekā mēbeles

Izgatavosim 3–5 dienu laikā.

Universāls izmantojums

Pārvelc, pielāgo lietošanai ārā, maini vietu.

Dizaina daudzveidība

Plaša audumu un formu izvēle.

Kontaktinformācija

Ņemiet vērā, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes statistikas un tirgvedības nolūkos, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi. Nospiežot pogu „Pieņemt”, jūs dodat piekrišanu sīkdatņu izmantošanai. Lasiet vairāk par sīkdatnēm: Privātuma politika