Bezmaksas piegāde visiem sēžammaisiem!
Plašākais sortiments Ziemeļeiropā!
Sazinieties ar mums!Numurs: +371 25 717 702E-pasts: [email protected]

Citi

65x45 cm 
No € 23 Vairāk
Pludmales dvieļi
Pludmales dvieļi
Piedāvājam “Pušku pušku” dvieļus, kas paredzēti lietošanai ārā. Galvenās to priekšrocības, ko ļoti vēlamies pieminēt – lielāks nekā parastie dvieļi, kā arī tādas īpašības kā: lieliski uzsūc mitrumu, viegls, mīksts un gaisa caurlaidīgs audums. Dvieļi ir paredzēti klāšanai uz Sunbed modeļa, kas dod vēl vairāk komforta tiem, kam patīk saules peldes, izkāpjot no baseina vai vienkārši gulšņājot pļaviņā.
No € 26 Vairāk
Sēžammaisu aizsargmaisi
Sēžammaisu aizsargmaisi
Sēžammaisu aizsargpārvalki – aizsargā sēžammaisus no apkārtējās vides ietekmes: saules, lietus, putekļiem un mitruma.
120x135x80 cm 
No € 9 Vairāk
Dāvanu maisiņi
Dāvanu maisiņi
,,Pušku pušku" sēdmaiss/pufs var būt lieliska dāvana Jūsu draugiem vai uzņēmuma klientiem. Jūs varat ne tikai izvēlēties no lielā modeļu un audumu klāsta, bet padarīt savu izvēli patiesi īpašu, izmantojot mūsu pakalpojumus, piemēram, auduma apdruku vai izšūšanu. Bet tas vēl nav viss! Mūsu uzņēmums var piedāvāt pat īpašu iepakojumu! Ja vēlaties pārsteigt kādu ar dāvanu, sazinieties ar mums, un nodrošināsim, ka Jūsu dāvana būs neaizmirstama.
No € 9 Vairāk
130x80x80 cm 
No € 24 Vairāk
Granulas
Granulas
Varbūt Jums liekas, ka pēc ilgstošas lietošanas sēdmaiss/pufs sāk zaudēt formu? Nekādu problēmu! Sēdmaisi/pufi ir veidoti tā, lai tajos varētu atkārtoti iepildīt granulas, ko varat iegādāties mūsu uzņēmumā. Ir iespēja izvēlēties starp 100 L un 200 L iepakojumiem. 
No € 9 Vairāk
Dāvanu kupons
Dāvanu kupons
Labākā dāvana draugu un tuvinieku mājoklim, bērniem un pieaugušajiem – “Pusku pusku” DĀVANU KARTE. Atrast kaut ko tieši sev no lielā ērto sēžammaisu klāsta varēs ikviens.Izvēlieties dāvanu karti 50, 100, 150 vai 200 EUR vērtībā!
110x75x65 cm 
No € 50 Vairāk

Debešķīga bauda

Mīksti un ērti, pielāgojas ķermeņa formai.

Ātrāk nekā mēbeles

Izgatavosim 3–5 dienu laikā.

Universāls izmantojums

Pārvelc, pielāgo lietošanai ārā, maini vietu.

Dizaina daudzveidība

Plaša audumu un formu izvēle.

Kontaktinformācija

Ņemiet vērā, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes statistikas un tirgvedības nolūkos, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi. Nospiežot pogu „Pieņemt”, jūs dodat piekrišanu sīkdatņu izmantošanai. Lasiet vairāk par sīkdatnēm: Privātuma politika