Tikai tagad, iegādājoties “Pusku pusku” sēžammaisu par vismaz 100 eiro, savā pirkumu grozā atradīsiet pufu “MINI” tikai par 1 eiro!
Plašākais sortiments Ziemeļeiropā!
Sazinieties ar mums!Numurs: +371 68 688 263E-pasts: [email protected]


B.U.J

Cenu, rēķinu jautājumi

Kādi dati ir nepieciešami rēķinam?
Ja esat PVN maksātājs: Uzņēmuma nosaukums, reģistrācijas numurs, PVN maksātāja numurs, adrese. Ja neesat PVN maksātājs: Uzņēmuma nosaukums, reģistrācijas numurs, PVN numura vietā rakstiet mīnusu " - ", adrese.
Vai Jūsu preču cenas ir ar PVN?
Jā, visas preču cenas mūsu interneta veikalā ir norādītas ar PVN.
Vai ir iespējams vienoties par cenu?
Saviem klientiem vienmēr cenšamies piedāvāt labāko cenu, tomēr, ja vēlaties pirkt vairāk kā 10 gab., rakstiet mums uz [email protected] un mēs Jums piedāvāsim labāko iespējamo cenu Jums nepieciešamajam daudzumam.
Ko darīt, ja preces aprakstā neatradu informāciju kas man interesē?
Rakstiet mums e-pastu uz [email protected] un mēs Jums atbildēsim vienas darba dienas laikā.
Vai preces var iegādāties uzņēmums? Vai jūs izrakstāt rēķinus?
Tieši tā, preces var iegādāties gan Latvijā reģistrēti uzņēmumi, gan arī citu valstu uzņēmumi.

Piegādes jautājumi

Vai ir iespējams preces paņemt pašiem?
Latvijā pašiem preces saņemt nav iespējams. Tās tiks sūtītas ar DPD kurjerdienestu uz Jūsu norādīto adresi.
Vai varat piegādāt sēžammaisus uz ciematiem vai laukiem?
Preces piegādājam ar DPD kurjeru darba dienās uz jebkuru vietu Latvijā.
Vai ir iespēja aplūkot vēlamos sēžammaisus? Jums ir savs veikals?
Latvijā ,,Pušku pušku" sēžammaisus iespējams aplūkot mūsu partneru veikalos: tirdzniecības centrā ,,Depo", "GURU MĒBELES" un citās partneru tirdzniecības vietās, adreses: www.puskupusku.lv/kontakti Partneru veikalos ,,Pušku pušku" sēžammaisu izvēle ir ievērojami mazāka nekā www.puskupusku.lv interneta veikalā.

Garantija, atgriež jautājumus

Vai Jūsu precēm ir garantija?
Visām Puskupusku.lv pārdodamām precēm ir tādas pašas garantijas kā pērkot parastos veikalos. Plašāku informāciju par garantijām varēsiet atrast šeit: www.puskupusku.lv/garantija_precu_atdosana
Vai samainīsiet sēžammaisu, ja veco salabot nav iespējams?
Ja šēžammaisa garantijas laiks vēl nav beidzies, mēs to samainīsim vai atgriezīsim naudas līdzekļus.

Citi jautājumi

Vai ir iespējams aizpildīt sēžammaisu?
Sēžammaisi ir izveidoti tā, lai tos iepildīt ar granulām būtu īpaši viegli. Vienkārši atveriet iekšējā maisa rāvējslēdzēju, iepildiet to ar granulām un izbaudiet jauno sēžammaisa formu! Granulas ir iepakotas 100 L un 200 L iepakojumos un ir gatavi nosūtīšanai jau 1 darba dienas laikā pēc apmaksas. Aplūkojiet kā iepildīt sēžammaisus: www.youtube.com/watch?v=qSnFHcy906w
Vai varu atcelt savu pasūtījumu?
Jā, jūs varat atcelt pasūtījumu zvanot mums uz telefonu +371 68 688 263 vai rakstot epastu uz [email protected]
Kāds ir administrācijas darba laiks?
Pušku pušku klientu apkalpošanas darba laiks: I - V 09:00 - 17:00, VI - VII nestrādājam.
Kad pasūtījumu sāk izpildīt?
Ja pasūtījuma apmaksu veicat izmantojot internetbankas sistēmu, pasūtījumu sākam izpildīt pēc maksājuma saņemšanas uz mūsu bankas kontu. Parasti pasūtījuma apstiprināšana ilgst ne ilgāk kā 1 darba dienu.
Kad Jūs saņemat manu pasūtījumu?
Jūsu pasūtījumu saņemam, uzreiz kā nospiežat pogu "PIRKT", solī "Pircēja informācija".
Vai varu pasūtīt logotipu uz sēžammaisa?
Jā, visu informāciju kā izšūt vai izprintēt logotipu uz sēžammaisa atradīsiet šeit: www.puskupusku.lv/sezammaisi_ar_logo , saistībā ar logotipiem uz sēžammaisiem rakstiet uz [email protected]
Vai varu iznomāt sēžammaisu?
Jā, visu informāciju par nomu atradīsiet šeit: www.puskupusku.lv/sezammaisu_noma Par sēžammaisu nomu pasākumiem rakstiet uz e-pastu [email protected]

Roku darbs, izgatavots Eiropā

Mēs ar lepnumu paziņojam, ka katrs sēžammaiss ir augstas kvalitātes roku darbs. Piedāvājot plašāko telpās un ārā lietojamo sēžammaisu sortimentu Ziemeļeiropā, mēs garantējam arī 100 % atpūtu pieaugušajiem un bērniem.

Naudas atmaksas garantija

Mēs dodam priekšroku roku darbam. Sēžammaisu ražošanas procesā notiek kvalitātes kontrole, kas tiek nodrošināta, katrai ražošanas fāzei pievienojot kvalitātes kodu. Mēs garantējam naudas atmaksu 30 dienu laikā.

Praktiska mēbele

Katrs Pušku pušku sēžammaiss sastāv no diviem maisiem. Iekšējais maiss ir viegli piepildāms ar granulām, ārējo pārvalku ir viegli mazgāt vai tīrīt. Pateicoties nelielajam svaram, mūsu sēžammaisi ir viegli pārvietojami.

Kontaktinformācija

Ņemiet vērā, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes statistikas un tirgvedības nolūkos, lai uzlabotu jūsu pārlūkošanas pieredzi. Nospiežot pogu „Pieņemt”, jūs dodat piekrišanu sīkdatņu izmantošanai. Lasiet vairāk par sīkdatnēm: Privātuma politika